Безоплатний прийом громадян нотаріусом у Новоселівській сільській раді

Відтепер у Новоселівській громаді надається безкоштовна консультація нотаріуса: 25 лютого з 13.00 до 15.00 у приміщенні Новоселівської сільської ради приватний нотаріус Гура Ірина Володимирівна надаватиме консультації на безкоштовній основі.

11:39 22.02.2021

День Героїв "Небесної сотні". Новоселівська громада пам'ятає!

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Сьогодні ми з болем і скорботою згадуємо тих, хто своїм життям викупив свободу для мільйонів українців і дав шанс збудувати нову демократичну правову державу.

10:16 20.02.2021

Системність і послідовність - рушійні сили для якісних змін в освітній сфері громади.

Сьогодні в Божківському НВК голова сільської ради Євген Бова провів нараду з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів. Метою наради було вирішення актуальних питань: оновлення матеріально-технічної бази шкіл, узгодження графіків підвозу дітей, програми харчування дітей старших класів.

20:10 19.02.2021

Фахівці Новоселівської ТГ прийняли участь у тренінгу “Ефективна комунікація в громаді активних громадян заради досягнення цілей сталого розвитку”

Агенція місцевого розвитку Новоселівської сільської ради у партнерстві з проєктною командою ПНПУ імені В. Г. Короленка, Полтавським ОМЦ упродовж січня – березня 2021 року приймає участь у реалізації гранта за програмою «Активні громадяни» від Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні (Британська Рада). Деталі – за посиланням: https://cutt.ly/LlwGwDN.

14:05 19.02.2021

Вітаємо співвітчизників із Днем Державного Герба України!

Дорогі співвітчизники! Вітаємо Вас із цим визначним днем - Днем державного герба України! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

12:58 19.02.2021

Щодо грипу птиці!

На сьогоднішній день відмічається напружена епізоотична ситуація щодо грипу птиці в цілому як в Європі, так і в Україні. У 2020 році виявлено 9 випадків грипу птиці Вінницькій (1), Миколаївській (5) Київській (2) та Херсонській (1). З початку 2021 року виявлено 2 випадки в Миколаївській (1) та Київській (1).

07:43 19.02.2021

Розвиток молоді в громаді - наше пріоритетне завдання!

Розвиток творчих здібностей підростаючого покоління – це один з пріоритетних напрямків молодіжної політики в громаді. Адже творчість – це діяльність людини з перетворення дійсності, що завершується створенням нового оригінального продукту; процес конструктивних перетворень інформації і творення в інноваційний результат.

15:28 18.02.2021