Продовжуємо розповідати про пригоди й навчання наших дітлахів у наметовому військово-патріотичному таборі "Діброва"

Дата: 23.07.2021 11:54

Дитячий наметовий військово-патріотичний табір "Діброва" - проєкт, в якому органічно поєдналися сучасний комфорт та лісова романтика! Ми продовжуємо репортаж та розповідаємо про пригоди й навчання наших дітлахів. Щоб кожен  вихованець зміг отримати базові навички поведінки в незвичайних умовах, розвинути вольові якості та отримати новий досвід, напередодні був організований сплав на човнах.