У Новоселівському будинку культури та Новоселівській амбулаторії оновили та відремонтували системи опалення

Дата: 03.11.2021 10:40

Турбуватися про наявність тепла в приміщеннях потрібно заздалегідь, адже коли починається опалювальний сезон, змінити чи модернізувати систему опалення майже не можливо. Саме тому в Новоселівській громаді такі процеси відбуваються завчасно.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
У Новоселівському будинку культури було повністю замінено радіатори на біметалеві, які будуть більш ефективно віддавати тепло. Відповідно діти зможуть у комфорті та теплі займатися в секціях та куртках.
Також було полагоджено систему опалення в Новоселівській амбулаторії. Тож жителі без перешкод можуть перебувати в денному стаціонарі. Та в належних умовах отримувати медичні послуги.
Це лише початок реформи систем опалення в комунальних закладах громади. У зв'язку зі складною та невизначеною ситуацією на ринку газу та питаннями опалення, на наступний рік заплановано спрямувати кошти в бюджеті для заміни опалення. Наразі альтернативне опалення є набагато ефективнішим, також громада не буде залежати від "газових коливань". Рішення щодо електрики чи переходу на тверде паливо, по кожному об'єкту будуть вирішувати спеціально запрошені фахівці.