Дата: від до Скинути

Увага! Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селі Божкове з 8.00 до 20.00 28 липня 2022 року

У зв’язку з виконанням робіт із реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу, можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селі Божкове з 8.00 до 20.00 28 липня 2022 року.

10:51 25.07.2022

Інформація для виробників сільськогосподарської продукції

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 21 червня 2022 р. №738 "Деякі питання надання грантів бізнесу", якою передбачено надання мікрогрантів на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства.

10:05 25.07.2022

В Україні - загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації

Хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00. Згадаймо та схилімо голови перед усіма, кого ми втратили через вторгнення росії. Через терор, розв?язаний окупантами. Вшановуємо українців та наших друзів з інших країн, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх, хто міг би ще жити, якби росія не почала цю війну.

08:59 25.07.2022

08:59 24.07.2022

Запрошуємо маленьких і дорослих гостей Новоселівської громади, а також наших жителів у студії та гуртки

Спорт, рукоділля, хореографія, музика: літо час почати вчитися новому! Якщо ви маєте бажання співати, танцювати, займатися спортом або створити шедевр власними руками - ми чекаємо саме вас! Переконані кожен знайде заняття до свого смаку! Телефонуйте та дізнавайтеся деталі!

11:19 22.07.2022

Де внутрішньо переміщені особи можуть отримати медичні послуги?

До уваги наших гостей з інших міст де ведуться активні бойові дії. Ви можете отримати медичну допомогу та первинні медичні послуги в найближчій до вашого місця проживання амбулаторії загальної практики та сімейної медицини. У Новоселівській громаді їх три.

10:11 22.07.2022