Штрафи за незаконну рубку дерев

Якщо вирішили у лісі самовільно зрубати дерево - на вас очікує штраф та сплата завданих збитків, а також загрожує кримінальна відповідальність.

13:23 18.08.2022

Для власної справи – держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям – сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу.

13:15 17.08.2022

Вітаємо з ювілеєм талановиту, самовіддану своїй справі та Новоселівській громаді жінку, адміністраторку ЦНАСПу та депутатку Ганну Тверетіну!

Ганно Григорівно, бажаємо отримувати від життя тільки позитив, здоров’я Вам та невичерпної енергії. Досягайте своїх цілей та втілюйте усі мрії!

12:48 17.08.2022