Дата: від до Скинути

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України в Донецькій області оголошено повномасштабну евакуацію

Керівництво країни прийняло таке рішення, оскільки постійні обстріли населених пунктів, не вщухають. Також занепокоєння викликає відсутність водопостачання та опалення в зимовий період, оскільки інфраструктура міст знищена. Надаємо алгоритм дій для здійснення евакуації. Прохання до внутрішньопереміщених осіб, родичі та близькі, яких досі перебувають в небезпеці, розповсюдити серед них дану інформацію.

11:25 09.08.2022

Інформація для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в нашій громаді та мають дітей-підлітків

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії” запускає у Полтаві інтеграційні клуби для підтримки підлітків-переселенців 14-18 років. Перша зустріч у рамках проєкту “Наука єднання” відбудеться 10 серпня у конференц-залі “Аристократ” з 15:00 до 18:00.

14:42 08.08.2022

Представляємо вашій увазі остаточний варіант меморіального знаку Михайлу Гаврилку

За нього проголосували 49% опитаних респондентів. Також команда скульпторів та архітекторів внесла побажання громадськості. Дякуємо всім небайдужим за голосування та участь в обговоренні.

10:00 06.08.2022