БУДЬМО ОБЕРЕЖНІ: ВІЙНА НЕСЕ РИЗИК ПОШИРЕННЯ ХОЛЕРИ

Вторгнення російської федерації, бойові дії проти нашої країни, руйнування інфраструктури системи життєзабезпечення територій, у тому числі комунальної та медичної служб, служби протиепідемічного захисту тощо підвищують ризики поширення інфекцій та їх тяжких епідемічних ускладнень.

09:33 01.07.2022

В Україні - загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

08:59 01.07.2022

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ДІЇ ЗА СИГНАЛОМ „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”

З метою привернення уваги до населення доводиться сигнал оповіщення „УВАГА ВСІМ!” шляхом включення електричних сирен, які дублюються протяжними гудками інших звукових пристроїв суб’єктів господарювання та транспортних засобів. Почувши сигнал „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”, необхідно:

08:58 01.07.2022

Два дні поспіль діти-ВПО, які проживають в Новоселівській громаді, мали змогу відпочити та відволіктися від буденності

Війна - це стрес. Особливо для дітлахів, які на собі відчули, що таке перебувати в зоні активних бойових дій. Ми маємо докладати всіх зусиль, щоб вони мали справжнє дитинство, з радощами та посмішками.

13:50 30.06.2022

08:59 30.06.2022