Будьте обережні, торгівля людьми - сувора реальність

З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну загострилася проблема торгівлі людьми. Мільйони українців змушені залишати свої домівки, шукаючи порятунку в інших регіонах України та за кордоном. Шахраї, які виступають у ролі посередників з пошуку роботи чи наймачів персоналу, можуть скористатися умовами війни з метою експлуатації тих, хто виїздить.

10:00 22.07.2022

Увага! Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Новоселівка, Нестеренки, Надержинщина 26.07.2022.

У зв’язку з виконанням робіт із усунення дефектів на обладнанні, можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Новоселівка, Нестеренки, Надержинщина з 8.00 до 20.00 26 липня 2022 року.

09:15 21.07.2022

Панахида та прощання з загиблим на фронті жителем Новоселівської громади Анатолієм Кір'яном відбудеться 20 липня з 10.00 до 11.00 у Свято-Успенському кафедральному соборі в місті Полтава

Прибуття кортежу в село Божківське з тілом загиблого воїна очікується орієнтовно об 11.30. Прохання до жителів села, а також всіх хто має бажання віддати шану нашому земляку, вийти на центральну дорогу при в'їзді в село Божківське (з боку траси), щоб створити живий коридор та гідно зустріти загиблого Героя.

15:27 19.07.2022

Нагадуємо кожному, що суворе дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю — обов’язок кожного громадянина

Насамперед відповідальність за врожай і дотримання пожежних норм під час збиральної компанії несуть керівники агропідприємств та фермерських господарств, однак і кожен з нас має свою відповідальність. Палити, розводити багаття, застосовувати відкрите полум’я на хлібних масивах та поблизу них, а також біля скирт соломи та сіна заборонено. Під час жнив не ходіть по тимчасово перекритим дорогам та стежкам.

11:34 19.07.2022