Інформація щодо безкоштовного проїзду

З березня місяця 2024 року безкоштовний проїзд на приміських автобусних маршрутах загального користування Новоселівської сільської територіальної громади для Захисників та Захисниць України; учасників бойових дій, які мають УБД та членам сімей загиблих Захисників та Захисниць України буде здійснюватися за наявності картки громади.

18:29 01.03.2024

Сьогодні наша громада провела в останню путь жителя села Рунівщина, солдата ЗСУ - Андрія Баташева

Воїн переїхав до Новоселівської громади з Запорізької області, що наразі під окупацією. Проживав у селі Рунівщина, як внутрішньопереміщена особа, до призову працював у комунальному підприємстві "Турбота". Згодом став на захист Батьківщини.

16:40 29.02.2024

Інформація щодо сфер діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області

В листопаді 1998 року в Україні  розпочала функціонувати Національна служба посередництва і примирення (НСПП) – державний орган, утворений Президентом України з метою поліпшення соціально-трудових відносин, сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів)(КТС(к)).

15:25 29.02.2024

Від щирого серця вітаємо з Днем народження мужнього захисника Батьківщини, керівника дитячого військово-патріотичного клубу "Штурм -2" Віктора Боровко!

Бажаємо Вам, аби на шляху зустрічалися тільки щирі та потрібні люди, щоб Ви завжди бачили нові ідеї, можливості й рішення!

11:21 28.02.2024

Сьогодні рівно два роки, як росія вирішила вторгнутись в суверенну незалежну державу

В Україні 731 доба повномасштабного вторгнення Росії. Два роки українці дають відсіч ворогу, захисники мужньо ведуть бій з окупантами. Станом на 23 лютого 2024 року Силами оборони України було вже ліквідовано близько 408 тисяч 240 російських загарбників. Також за цей період було знищено велику кількість ворожої техніки. Ми пишаємося нашими захисниками, адже якби не вони, українці вже були б знищені.

08:30 24.02.2024

Початок року час для довгострокових планувань та обговорень поточних справ. У Новоселівській сільській раді протягом наступних тижнів відбудеться цикл нарад з працівниками різних відділів, із залученням фахівців різних служб.

08:22 22.02.2024