Інформація для сімей з дітьми, які перебувають за кордоном

У зв’язку з російською агресією мільйони сімей з дітьми вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Найбільш поширені проблеми з якими стикаються такі сім’ї - це перетин державного кордону, отримання та продовження документів, що посвідчують особу, спілкування з тим з батьків, хто перебуває в Україні, повернення дитини тощо.

12:00 23.11.2022

Бути в безпеці від торгівлі людьми

Мільйони людей продовжують тікати від війни в Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% з них – жінки та діти. На жаль, коли вони залишають Україну, небезпека на цьому не закінчується. Люди, які виїжджають, стають цілями злочинних організацій. Вони ризикують піддатися сексуальній експлуатації або примусовій праці, коли пересуваються через країни транзиту або шукають роботу та житло в приймаючих країнах.

11:52 23.11.2022

Триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ. Чому важливо кожному перевіритися на ВІЛ?

Ця ініціатива проводиться щорічно починаючи з 2013 року. Тестування проходять протягом тижня у травні та у листопаді. Чому важливо кожному перевіритися на ВІЛ? Це збереження свого здоров’я.

10:33 23.11.2022

Полтавська обласна філармонія запрошує всіх жителів, гостей та друзів Новоселівської громади на концертну програму

На вас чекатиме виступ Миколи Гармаша – заслуженого артиста України, провідного соліста Полтавської обласної філармонії, лауреатки Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів - Марини Ткаченко, Оксани Владикіної, ведуча – чарівна Катерина Кібенко.

10:00 23.11.2022