Дата: від до Скинути

“Всеукраїнський молодіжний рух” закликає учнівську молодь та громадян взяти активну участь у щорічних всеукраїнських проєктах соціально-екологічного спрямування

Громадська організація “Всеукраїнський молодіжний рух” ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН” (NGO Let’s do it, Ukraine) – це громадська організація, яка реалізує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти.

11:19 17.11.2022

Інформація для сімей з дітьми, які перебувають за кордоном

У зв’язку з російською агресією мільйони сімей з дітьми вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Найбільш поширені проблеми з якими стикаються такі сім’ї - це перетин державного кордону, отримання та продовження документів, що посвідчують особу, спілкування з тим з батьків, хто перебуває в Україні, повернення дитини тощо.

15:13 16.11.2022

Увага! Погіршення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології вдень 17 листопада та протягом доби 18 листопада: очікуються дощі з переходом наприкінці дня 17 листопада в мокрий сніг та сніг з утворенням на ранок 18 листопада снігового покриву висотою 3-8 см. Зниження температури повітря протягом 18 листопада до 1-6º морозу. На дорогах місцями ожеледиця.

14:43 16.11.2022

Будьте помітними в темряві!

Такий час, що важко, як водіям, так і пішоходам. Перебуваючи на вулиці в темну пору доби, потурбуйтеся про себе та свої близьких. Використовуйте по можливості світлий одяг, або ж світловідбивні елементи на ньому.

14:31 16.11.2022

У селах громади спільними діями поліції та надзвичайників проводиться робота з запобігання нещасних випадків під час опалювального сезону

Днями в селі Терентіївка сталася пожежа. Протягом кількох годин місцева пожежна охорона разом з полтавськими надзвичайниками гасили полум’я. На згарищі було виявлено тіло власника, чоловік загинув.

09:38 16.11.2022