Дата: від до Скинути

До уваги батьків чиї діти займаються в гуртках, творчих колективах та спортивних секціях

Відповідно до "Комплексної програми розвитку культури, молодіжної політики, спорту, туризму, збереження та охорони культурної спадщини Новоселівської сільської ради на 2021-2025 роки" талановиті діти нашої громади в кінці року отримують грошові нагороди.

11:49 01.12.2022

1 грудня на Полтавщині застосували відключення електроенергії 4 через 3, світло буде 2 години, а не буде 4

1 грудня на Полтавщині мав діяти графік погодинного відключення світла у дві черги. Однак через те, що в ранкові пікові години енергетики зафіксували перевищення використання, вимушені були замінити відключення на 4 через 2. Тож наразі діють ГПВ, але вимикають відразу по дві черги. Світло буде 2 години, а не буде 4.

11:47 01.12.2022

Безпека — передусім!

Дізнайтеся, як захистити себе і що робити, побачивши підозрілий предмет. Діліться порадами з друзями, щоб якомога більше людей знали як поводитися в надзвичайних ситуаціях! Спільний проєкт від Міністерства цифрової трансформації та ДСНС України.

09:20 01.12.2022

Інформація для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які зареєстровані після 24.02.2022 року в селах Новоселівської громади

Шановні внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані після 24.02.2022 року в селах Новоселівської громади. Повідомляємо, що 02.12.2022 р. (п'ятниця) з 09:00 до 12:00 год в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка, буде здійснюватися видача продуктових наборів.

12:52 30.11.2022

До уваги жителів села Новоселівка!

У зв’язку з початком будівництва бомбосховища (укриття) поблизу Новоселівської ЗОШ, 1 грудня 2022 року буде здійснюватися перенесення електроопор. Протягом дня можливі перерви в електропостачанні в даному селі.

12:08 30.11.2022