Поліцейський офіцер Новоселівської громади нагадує: продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім заборонено

Дата: 22.11.2022 10:18

Правоохоронці звертаються до підприємців та закликають не продавати алкоголь, а також тютюнові вироби дітям.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, яким внесено зміни до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Окремо зазначається, що порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями й тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неподаткових мінімумів доходів громадян (тобто від 37 215 до 124 050 гривень).

Поліція Полтавщини наголошують на неухильному дотриманні вимог законодавства України, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Бо кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

Продаючи спиртне та цигарки неповнолітнім, задумайтесь, що хтось може запропонувати закурити чи випити й вашій дитині!