Дата: від до Скинути

Розпорядження про скликання 23 сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

13 грудня  2022 року о 14.00 в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою с. Новоселівка вул. Олени Пчілки, 33 відбудеться 23 чергова сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

09:24 06.12.2022

6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України

Сьогодні День тих, хто нині захищає територіальну цілісність нашої країни, забезпечує безпеку її громадянам. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

07:22 06.12.2022

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу загальної, кадрової та організаційної роботи Новоселівської сільської ради Тетяну Смецьку!

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, радості, любові, щирості, взаєморозуміння, і щоб ніколи цього добра не ставало менше. Живіть легко, мрійте та радійте життю. Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії й бажання. Будьте щасливою!

09:20 02.12.2022