Інформація для представників малого та середнього бізнесу

Наразі ПАТ "Експортно-кредитне агенство" відповідно до наданих повноважень здійснює заходи щодо впровадження нових продуктів та розширення сфер підтримки експорту. Більш детальна інформація стосовно отримання фінансової підтримки експортної діяльності та інші корисні дані розміщені на офіційному сайті установи:

14:17 11.11.2022

Напередодні відбулася 22 сесія Новоселівської сільської ради. На засідання були присутні 14 з 22 обранців

Найактуальніше з розглянутого: - представниками Полтавського районного територіального центру комплектації та психологічної підтримки за дорученням Президента України Володимира Зеленського Указ №-358 від 22 травня 2022 року вручили посмертно орден “За мужність” ІІІ ступеня матері Сергія Страшка.

13:00 11.11.2022

Отримуйте послуги з пенсійних питань і питань соціального страхування за допомогою онлайн-сервісів

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Пенсійним фондом, дистанційно отримувати максимальний спектр послуг. Нині на вебпорталі доступно майже два десятки видів послуг. Незабаром на електронній платформі Пенсійного фонду з’являться кабінети надавачів та отримувачів субсидій.

15:32 10.11.2022

Як саме зберегти тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення?

Масовані удари рф по критичній інфраструктурі України опалювальний сезон цього року може бути особливо складним для українців. Попри здійснення всієї необхідної підготовчої роботи, Міністерство розвитку громад та територій закликає раціонально використовувати опалення в домівках.

09:37 10.11.2022