Інформація для власників домогосподарств, які отримують державну дотацію

Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОВА нагадує, що одержувачі фінансової підтримки у 2021 році за приріст поголів’я корів власного відтворення та за закуплені теплиці, нетелі й корів, зобов’язані до 20 січня 2023 року подати до виконавчого комітету Новоселівської сільської ради реєстр наявності ідентифікованих і зареєстрованих тварин в Єдиному державному реєстрі тварин станом на 1 січня 2023 року з метою контролю наявності поголів’я, за яке одержано фінансову підтримку.

09:51 26.12.2022

Увага! Нагадуємо, що встановлення та використання будь-яких газових балонів в багатоквартирних будинках заборонено

Газовики нагадують про правила безпеки під час використання туристичних пальників та керамічних обігрівачів, що працюють від газових балонів, та при користуванні генераторами й буржуйками. Ці прилади можуть стати причиною пожежі або отруєння чадним газом.

10:45 20.12.2022

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селі Терентіївка 20 грудня 2022 року

У зв’язку з виконанням робіт пов'язаних з усуненням скарг споживачів АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” повідомляє: 19 грудня 2022 р. з 8:00 до 14:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селі Терентіївка. Адреси: вул. Весняна (б. 10), вул. Заворсклянська (б. 9), вул. Залізнична (б. 2, 4), вул. Залізнодорожня (б. 1), вул. Злагоди (б. 2), вул. Лісова (б. 1-А, 2-А, 4-А, 5, 7, 7-Б, 8, 8-А, 9, 10, 15, 16, 17, 19, 19-Б, 25, 27), вул. Новоукраїнська (б. 2, 15), вул. Соснова (б. 1, 9, 18, 22, 27).

14:13 19.12.2022