Обережно, 6-7 січня сильні морози!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, 6 січня наприкінці дня відбуватиметься різке зниження температури повітря до 6-8º морозу.

13:01 05.01.2023

Наступна зустріч з фахівцем пенсійного фонду відбудеться 5 січня 2023 року

Шановні жителі громади, нагадуємо, що кожного першого четверга місця, з 9.00 до 12.00 в приміщенні Новоселівської сільської ради спеціаліст Головного Управління Пенсійного фонду в Полтавській області безкоштовно надає консультації.

14:23 04.01.2023

Домашнє насильство: як його розпізнати та що робити, якщо твоя близька людина – ворог

Які є види домашнього насильства? Психологічне насильство – форма домашнього насильства, де вас словесно ображають, погрожують, принижують, переслідують, залякують та роблять інші дії спрямовані на обмеження волевиявлення людини. До цього виду насилля також відносять переслідування, постійний контроль з боку кривдника, погрози. Якщо вас ігнорують чи дискримінують через ваші переконання, віросповідання, національну, расову належність чи походження, шантажують – все це є одним із проявів психологічного насильства.

11:56 04.01.2023

Нагадуємо про заборону спалювання стерні, сухої трави та інших поживних решток на полях, луках, вздовж доріг та лісів

За спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3600 до 6120 грн для громадян, від 15300 до 21420 грн для посадових осіб. За ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, доведеться заплатити від 6100 до 12240 гривень.

12:37 03.01.2023