Надзвичайники Полтавщини закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

Надзвичайники Полтавщини закликають дотримуватися правил пожежної безпеки: - не залишайте без нагляду увімкнені електро-, газоприлади; - слідкуйте за їх справністю; - не допускайте перевантаження електромереж; - пояснюйте дітям про небезпеку гри з вогнем. У разі пожежі терміново телефонувати 101!

15:08 23.06.2022

Полтавський інститут економіки і права Університету "Україна" запрошує на навчання

Вибір професії після закінчення школи — подія, перша життєва “пригода”, досвід дорослішання. Тож старшокласники приділяють цьому чимало часу. Де знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі?

13:30 23.06.2022

У Новоселівці поблизу школи, облаштовано інклюзивний громадський простір – встановлено нову дерев’яну альтанку

Виготовили її в рамках інклюзивного проєкту Space_4_You, який ініціювала Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району. Реалізувати задум мали б ще у березні, та на заваді стала війна. Щиро сподіваємося, що нова локація стане місцем для спілкування та проведення різних заходів для всіх жителів та гостей громади. Звертаємося з проханням до кожного, з повагою та відповідальністю ставитися до конструкції: не смітити та дотримуватися правил пожежної безпеки.

13:03 23.06.2022

Увага штормове попередження!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у найближчі години й до кінця дня 22 червня в області очікується гроза місцями шквали 15 - 20 м/с.

15:21 22.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися. Тут усе, що пов’язано з паспортом: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм Продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон Одночасне оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта Тут усе, що пов’язано з ПМЖ:

13:29 21.06.2022