Фахівці Держпраці запустили нову інформаційну кампанію “Україна працює!”

Як перезапустити бізнес на новому місці? Які особливості трудових відносин під час воєнного стану? Які права мають мобілізовані працівники? Для відповіді на ці та інші питання фахівці Держпраці запустили нову інформаційну кампанію “Україна працює!”. Кожного тижня на вас чекатиму нові теми та відповіді на найактуальніші питання.

08:35 10.06.2022

Правила поведінки на водоймі від надзвичайників Полтавщини

Літо — час плавання в відкритих водоймах. Відвідування пляжів, наразі не заборонене, й рішення купатися в річці чи озері, належить лише вам. Надзвичайники Полтавщини застерігають про небезпеку, яка може чекати на дітей та дорослих під час перебування на пляжах. Переконані, що правила поведінки на водоймі вам усім знайомі, та все одно нагадаємо.

14:54 09.06.2022

Увага, шахраї пального! Інформація для сільгоспвиробників

Звертаємо вашу увагу, через складну ситуацію з пальним, почастішали випадки шахрайства. Недобросовісні продавці пального пропонують сільгоспвиробникам придбати талони, скретч-картки або паливні карти за якими надається право отримати пальне на АЗС. Такі талони можуть містити позначки державної або обласної програми по забезпеченню паливом фермерів. Увага! На даний час в області не реалізується жодна програма по забезпеченню пальним, оскільки припинило роботу ПАТ “УКРТАТНАФТА”. Контактні номери перевірених операторів нафтопродуктів, в яких можна придбати пальне за комерційною ціною.

12:36 03.06.2022

Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.  Для вашої зручності зібрали добірку актуальних послуг.

09:22 03.06.2022