Дата: від до Скинути

7.06.2022. з 8.00 до 8.00  08.06. можливі тимчасові відключення електроенергії в селі Коломак

7.06.2022. з 8.00 до 8.00 08.06. можливі тимчасові відключення електроенергії в селі Коломак

Увага! 7.06.2022. з 8.00 до 8.00 08.06. у зв'язку з виконанням робіт пов’язаних з реалізацією приєднання до електричних мереж системи розподілу, можливі тимчасові відключення електроенергії в селі Коломак.

09:20 03.06.2022

Діяльність комунального підприємства “Турбота” з 25 травня по 6 червня 2022 року

Комунальники виконували зокрема й такі роботи:  - реорганізація парку в селі Рунівщина. Перенесення пам'ятного каменя в сквері імені Михайла Гаврилка, облаштування нової клумби; - скошення бур’янів в селі Божково на території поблизу дитячого майданчика, свердловини, кладовища, зупинки транспорту; - ремонт покрівлі будинку в селі Черкасівка, також покіс трави та бур’янів; - виготовлення футбольних воріт та їх встановлення (спільно з працівниками школи) на стадіоні в селі Рунівщина; - аварійний розпил дерева в селі Божківське на вулиці Миру (стовбур під час негоди впав на будинок); - проведення монтажу “лежачого поліцейського” в селі Терентіївка, поблизу дитячого майданчика.

13:32 02.06.2022

Шановні жителі громади! Нагадуємо вам про вчасну сплату за вивезення твердих побутових відходів

З початком російського вторгнення ми всі відчули економічну нестабільність. Не таємниця, що доходи більшої частини населення значно знизилися, а ціни продовжують зростати. У тому числі й на паливно-мастильні матеріали.

10:47 02.06.2022

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

13:54 31.05.2022