Дата: від до Скинути

Для комунального підприємства Новоселівської громади було придбано обладнання для телескопічного навантажувача

Нове поповнення в арсеналі КП “Турбота”. Це монтажна платформа (люлька), що розрахована на кілька осіб, призначена вона для виконання висотних робіт. Та новий ківш, значно більший від того, що вже використовується.

10:48 21.06.2022

Будьте обережні, на Полтавщині зафіксовано перший випадок ботулізму в 2022 році

На Полтавщині зафіксовано перший випадок ботулізму в цьому році. Встановлено, що людина отруїлася під час вживання в’яленої риби домашнього виготовлення. Сталося це в Миргородському районі.

12:39 20.06.2022

До уваги підприємців, які працюють на території громади! В Україні запрацювала нова платформа для зв’язків з бізнесом (ES-Ukraine business matchmaking platform). Створена платформа Європейською комісією для європейського та українського бізнесу та спрямована на встановлення ділових контактів і спрощення логістичних операцій для експорту та імпорту товарів з/в Україну. Зацікавила інформація? Ви можете безплатно зареєструватися на сайті https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/, публікувати свої профілі й шукати відповідних ділових партнерів та можливості для реалізації своїх експортних пропозицій.

09:41 16.06.2022

Інформація про оприлюднення «Методичних рекомендацій щодо розроблення  планів локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків» на об’єктах підвищеної небезпеки

Надзвичайники Полтавщини звертаються до керівників суб’єктів господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкти підвищеної небезпеки, а також тих, які планують експлуатувати об’єкти підвищеної небезпеки.

09:25 16.06.2022

Чат-бот “Дитина не сама” – це ресурс допомоги дітям у воєнний час

Підрахувати скільки дітей постраждало після повномасштабного вторгнення росії не можливо. Дехто опинився в фільтраційних таборах окупантів, хтось загубився, рятуючись від обстрілів. Хтось, на жаль, загине. Під час війни усиновлення неможливе, але ви можете прихистити дитину, яка наразі залишилась без батьків. Чат-бот “Дитина не сама” – це ресурс допомоги дітям у воєнний час. Його створили ЮНІСЕФ, Міністерство соціальної політики України та Офіс Президента України.

14:37 15.06.2022