У ЦНАСПах  Новоселівської громади відновлено послугу з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання (лише для невійськовозобов'язаних)

Дата: 05.08.2022 14:18

Нагадуємо, що для отримання послуги необхідно звернутися до адміністратора найближчого до вас ЦНАСПу:

Рунівщина, Петрашівка, Фисуни, Гаврилки, Карнаухи, Сягайли, Божківське ІІ відділення
- Провороцька Юлія Василівна телефон: 050-735-72-90. Адреса: село Рунівщина, вул. Гагаріна, буд. 7. А.
Терентіївка, Брунівка, Вільховий Ріг, Пасківка, Новоселівка, Крюкове - Конопльова Яна Володимирівна телефон 55-66-21, або 098-057-19-77. Адреса: село Новоселівка, пров. Підлісний, буд.6.
Надержинщина, Божківське, Кованьківка, Шили, Забаряни
- Мартинова Неоніла Іванівна телефон: 095-530-54-46. Адреса: село Надержинщина, вул. Молодіжна, буд. 7.
Нестеренки, Березівка, Васильці, Головки, Гонтарі, Мар’ївка, Ступки, Сусідки
- Тверетіна Ганна Григорівна телефон: 066-816-47-49. Адреса: село Нестеренки, вул. Миру, буд. 10.
Черкасівка, Божкове, Божки, Бурти, Коломак, Вербове, Вільхівщина, Опішняни
- Рябокінь Людмила Григорівна телефон: 066-795-00-43. Адреса: село Черкасівка, вул. Першотравнева, буд. 16. Нагадуємо, що НАДАННЯ  ПОСЛУГИ У ЦНАСП ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ за телефонами адміністраторів.

> Олександра Шилова:
дякую