Дата: від до Скинути

Що таке набувальна давність? Інформація від Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до ст. 344 Цивільного кодексу України особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років або рухомим майном - протягом п'яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом. Особа, яка заявляє про давність володіння, може приєднати до часу свого володіння увесь час, протягом якого цим майном володіла особа, чиїм спадкоємцем (правонаступником) вона є.

10:52 03.11.2022

Розпорядження про скликання 22 сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

10 листопада  2022 року о 14.00 в приміщенні Новоселівського будинку культури за адресою с. Новоселівка вул. Олени Пчілки, 33 відбудеться 22 сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради.

13:09 02.11.2022

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в деяких селах  громади  3-4 листопада 2022 року

Можливі тимчасові перерви в електропостачанні в деяких селах громади 3-4 листопада 2022 року

У зв’язку з проведенням робіт пов’язаних з росчищенням трас повітряних ліній  на мережах АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО”  3-4 листопада 2022 р. з 8:00 до 20:00 можливі тимчасові перерви в електропостачанні в селах Глоби, Карнаухи, Рунівщина, Петрашівка, Фисуни, Божківське, Вільхівщина.

12:51 31.10.2022

Власники авто отримали можливість зберегти свій номерний знак у сім’ї

Для багатьох власників транспортних засобів номерні знаки є важливим атрибутом, адже підбір певних комбінацій цифр на «номерах» авто сприяє певній індивідуалізації серед інших учасників дорожнього руху. Подекуди власники змінюють самі автомобілі, а от прощатися з номерними знаками бажання не виникає. Вирішення такої проблеми вже закріплено на законодавчому рівні.

11:02 31.10.2022