Ідентифікація тварин – необхідність та обов’язок кожного власника

Реєстрація тварин є частиною державної політики, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і відтак є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

14:51 04.10.2024

Сумна звістка знову сколихнула нашу громаду — чергова непоправна втрата. Стало відомо про загибель нашого земляка, солдата ЗСУ Олега Артеменка, жителя села Божківське. Він загинув, захищаючи Україну 29 вересня 2024 року в Харківській області. Олегу було 48 років, він був призваний на захист Батьківщини в квітні цього року.

13:51 04.10.2024

ЗАПРОШУЙТЕ! ПРАЦІВНИКИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ГОТОВІ ДО КУМУНІКАЦІЙ З ВЕТЕРАНАМИ

День захисників та захисниць України, який відзначатиметься 1 жовтня, набув особливого значення під час повномасштабного російського воєнного вторгнення. У цю дату ми вшановуємо військових і кожного українця, хто нині потом, кров'ю і, на жаль, життям метр за метром відстоюють і звільняють рідну землю.

09:50 30.09.2024

Бабин Яр — це не лише частина нашої історії, а й постійне нагадування про той біль, який ніколи не забудеться

Ми завжди повинні пам’ятати про сотні тисяч людей, які загинули тут. Цей трагічний урок нагадує нам про байдужість навколишнього світу, який дозволив нацистам скоїти ці жахливі злочини.

08:00 29.09.2024

Подання заяви про завдані збитки до міжнародного Реєстру збитків

Аналітичним центром «Інститут законодавчих ідей» розроблено порадник щодо подання заяви про завдані збитки до міжнародного Реєстру збитків (RD4U) для осіб, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Документ містить детальні рекомендації щодо юридичних та технічних аспектів процесу подання заяв, а також поради щодо уникнення можливих помилок.

14:56 27.09.2024

Яка відповідальність загрожує за підпал трави

Восени починається сезон паління сухостою, листя та інших бур’янів. Але за такі дії в Україні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. В яких випадках можна відбутись штрафом, а коли вам загрожує обмеження чи позбавлення волі — роз’яснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.

09:53 27.09.2024