Рунівщинський музей історія села

Дата: 13.03.2020 09:00

Шановні жителі сіл Новоселівської громади! Хочемо познайомити вас з Рунівщинським музеєм історії села, який розміщений в одній кімнаті Рунівщинського сільського будинку культури в селі Рунівщина по вулиці Михайла Гаврилка.

Свою робочу діяльність музей розпочав в 2000 році за бажання та власних матеріальних ресурсів тодішнього керівництва колгоспу "Зоря" та небайдужих і активних жителів Рунівщинської сільської ради.
  У 2012 році значні кошти на гарний ремонт приміщення музею та нові меблі пожертвував Капашин Валерій Петрович, який народився та виріс в селі Рунівщина, тут же жили та поховані на сільському кладовищі його батьки.

В кімнаті музею історії села розміщено історичні місцеві знахідки минулого століття, старовинні книги, документи, фотокартки, речі, скульптури ... Також в музеї є куточок присвячений місцевим захисникам вітчизни в роки другої світової війни та війни сьогодення на сході України.

Нині музей діючий і завжди готовий відкрити свої двері в історію рідного краю кожному бажаючому. Екскурсію для вас гостинно та цікаво проведе директор Рунівщинського будинку культури Албет Марія Петрівна.

Історія рідного краю, громади, міста, області і всієї нашої країни - це те, що повинні знати, пам'ятати, шанувати і передавати з покоління в покоління.