Вибори-2020: нові правила гри!

Дата: 12.03.2020 08:30

У статті ми з вами поговоримо про чергові місцеві вибори, які мають відбутися в жовтні цього року. Одразу хочемо вказати, що означене питання точно не належить до легких, оскільки нові правила, які тепер закріплені у Виборчому кодексі України, імовірніше, містять більше запитань, ніж надають відповіді на запитання, які турбують усіх суб’єктів виборчого процесу. Проте з ними вже сьогодні необхідно починати працювати, вивчати та готуватися до «перегонів» (якщо ви бачите себе як кандидата), щоб допомогти розібратися виборцям у процедурі голосування. Тож це буде перший матеріал із майбутнього циклу статей, які ми поступово будемо публікувати на сторінках нашого видання.

Посилання на сторінку: https://i.factor.ua/ukr/journals/rs/2020/march/issue-1/article-107273.html