З 15 грудня запрацюють пункти продажу новорічних ялинок від лісівників Полтавщини

Дата: 14.12.2021 10:07

Вирубка сосен справді шкодить довкіллю, але тільки якщо вона була зрубана незаконно. Сосни та ялинки спеціально вирощуються саме для того, аби потім прикрашати чиюсь оселю. Вирощування новорічних дерев є однією зі статей доходів лісових господарств. Так ви підтримуєте місцеву економіку: виручені кошти буде направлено на охорону лісів і догляд за ними. Це так само як вирощування тюльпанів до весняних свят.

Будьте уважні, щоб не купити ялинку у браконьєра. Незаконна вирубка дерев сприяє руйнуванню екосистеми лісу, адже замість зрубаного дерева ніхто не посадить нове.

Найкраще придбати новорічну ялинку від лісівників, а ще вона буде коштувати дешевше, оскільки не має націнки.

З 15 грудня запрацюють пункти продажу новорічних ялинок, найближчий до Новоселівської громади – павільйон "Лісовичок" с. Копили, вул. Лісова, 1а. Щодня з 7.30 до 18.30

Цьогоріч новорічні дерева реалізують за такими цінами:

За дерево до 1 м середня ціна по області від 81 грн

За дерево 1,1 до 2м – середня ціна 105 грн

За дерево 2,1-3м – середня ціна 148 грн

Детально про пункти продажу, за посиланням:

За матеріалами Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства