Дата: від до Скинути

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації: «Внесення змін до генерального плану з планом зонування села Терентіївка Полтавського райо

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної  документації «Внесення змін до генерального плану з планом зонування села Терентіївка Полтавського району Полтавської області».

08:25 25.12.2021

Діяльність комунального підприємства "Турбота"

З 15 по 21 грудня 2021 року працівники комунального підприємства "Турбота" зокрема виконували такі роботи: - встановлення інформаційних табличок на кладовищах громади; - наведення благоустрою на території кладовища в селі Надержинщина; - підготовка дитячих майданчиків до встановлення огорожі навколо них; - роботи з заміни електропроводки та ремонт помпи на каналізаційно-помповій станції в селі Божківське.

13:14 21.12.2021

Повідомлення про хід вакцинації від COVID-19 та рівень захворюваності в Новоселівській громаді станом на 20.12.2021.

У Новоселівській громаді щеплено близько 40 % від усього населення. Зроблено щеплень за добу 0: Божківська ЗП-СМ - всього за період вакцинації - 1053; Новоселівська АЗП-СП - всього за період вакцинації - 946; Рунівщинська АЗП-СМ - всього за період вакцинації - 1601.

09:28 20.12.2021

Новоселівська громада вітає з днем народження надзвичайну, непересічну жінку, депутатку Полтавської обласної ради Ірину Степаненк

Ірино Вікторівно, Ви рушійна сила всіх хороших справ та починань в нашій громаді! Бажаємо Вам, міцного здоров’я, кохання, щастя, посмішок, натхнення та добробуту. Нехай завжди Вас оточують вірні однодумці та близькі по духу люди!   Новоселівська громада завжди поруч!! З Днем народження!

09:23 17.12.2021

Найактуальніше з наради між головою громади Євгеном Бовою та керівниками структурних підрозділів

Кінець календарного року - завжди насичений для громад. Потрібно не лише завершити розпочаті проєкти, а й спланувати роботу відділів на наступний. Наради за участі голови громади та керівників структурних підрозділів є регулярними та проходять у жвавому обговоренні задумів.

10:48 15.12.2021