Дата: від до Скинути

Пластуни Новоселівської пластової домівки колядували в військовому шпиталі, що в Полтаві

Наші юні колядники ледь переступивши поріг шпиталю, відчули, як очі присутніх прикуті до їх яскравого вбрання, як зраділи воїни щирості наших дітей. Для поранених та персоналу звучали пісні, колядки та відбулася справжня маленька вистава.

09:12 17.01.2022

Новоселівська громада вітає з 71-м Днем народження завідувачку Рунівщинської амбулаторії Ніну Губенко

Бажаємо, щоб усе в житті складалося так, як серце мріє! Ніно Олександрівно, відмінного самопочуття Вам, чудового настрою, яскравого світу навколо та безліч можливостей для успіху в ньому!

10:00 16.01.2022

В освітніх закладах Новоселівської громади було встановлено нову пожежну сигналізацію

Діти проводять у школі значну частину свого життя, а сучасний освітній процес - це безліч електричних приладів, гаджетів та комп’ютерної техніки. Саме тому дуже важливо, створити повністю безпечне навчальне середовище. Одним із найважливіших його елементів є розробка та встановлення ефективної та дієвої системи пожежної сигналізації.

11:00 13.01.2022

Новоселівська громада продовжує укомплектовувати дитячий військово-патріотичний клуб “Штурм-2”

12 січня наші діти вже поміряли новенькі шапки з логотипом клубу, рукавички та кобури для пістолетів. Також для кожного хлопчика та дівчинки ми закупили індивідуальні аптечки.

09:07 13.01.2022