Дата: від до Скинути

З 24.01. по 03.02.2022 року буде перебувати в відпустці адміністратор ЦНАСПу в селі Новоселівка

Увага! Шановні жителі Новоселівської громади! З 24.01. по 03.02.2022 року буде перебувати в відпустці адміністратор ЦНАСПу в селі Новоселівка. Однак послуги будуть надаватися, приймання громадян здійснюватиме за попереднім записом інший адміністратор. Телефон адміністратора для запису на прийом: 050-735-72-90 Юлія Провороцька.

11:20 21.01.2022

Завершився процес утеплення фасаду Божківського будинку культури

Також у рамках цієї ініціативи було проведено ремонт фоє закладу. Утеплення для цієї споруди є дуже важливим, як для економії енергії витраченої на опалення, так і для захисту від проникнення вологи. А ще це комфорт всіх хто працює та відвідує будинок культури.

16:31 20.01.2022

Усі 60 громад Полтавщини підключені до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)

Відтепер органи місцевого самоврядування, державної влади, підприємства та організації можуть обмінюватися електронними документами  швидко, зручно, безпечно та без зайвих паперів.

12:00 20.01.2022

Повідомлення про хід вакцинації від COVID-19 та рівень захворюваності в Новоселівській громаді станом на 20.01.2022.

У Новоселівській громаді щеплено близько 40 % від усього населення. Зроблено щеплень за добу 13: Божківська ЗП-СМ - за добу 3, всього за період вакцинації - 1157; Новоселівська АЗП-СП - за добу 4, всього за період вакцинації - 1062; Рунівщинська АЗП-СМ - за добу 6, всього за період вакцинації - 1751.

10:41 20.01.2022

Пластуни Новоселівської пластової домівки колядували в військовому шпиталі, що в Полтаві

Наші юні колядники ледь переступивши поріг шпиталю, відчули, як очі присутніх прикуті до їх яскравого вбрання, як зраділи воїни щирості наших дітей. Для поранених та персоналу звучали пісні, колядки та відбулася справжня маленька вистава.

09:12 17.01.2022