Графік святкового освячення води 19 січня 2022 року в селах Новоселівської громади

Дата: 17.01.2022 14:41

Шановні жителі Новоселівської громади Святкове освячення води у ваших селах відбудеться 19 січня за наступним графіком:

село Новоселівка – 19 січня (середа) о 12.20 до 12.50.00 Освячення проведе ієрей Ростислав ПЦУ, поблизу будинку культури.

село Божківське – 19 січня (середа) о 12.30 до 13.00 Освячення проведе настоятель Свято-Петропавлівської церкви (Полтава, Дублянщина) отець Андрій, поблизу будинку культури.

село Черкасівка – 19 січня (середа) о 12.00-12.30. Освячення проведе настоятель Свято-Покровської церкви отець Микола, поблизу клубу.

село Рунівщина – 19 січня (середа) о 8.00 до 9.00 Освячення проведе протоієрей Олександр ПЦУ.

9.00-9.20 додатково освячення проведе капелан військової частини А 1493 Максим Кролевський.

село Мар’ївка – 19 січня (середа) о 14.30-14.50. Освячення проведе отець Василь з села Милорадово, поблизу клубу.

село Нестеренки – 19 січня (середа) о 15.00 - 15.20 Освячення проведе отець Василь з села Милорадово, поблизу хреста.

село Надержинщина – 19 січня (середа) о 13.00-13.30 поблизу ставу. Освячення проведе настоятель Свято-Петропавлівської церкви (Полтава, Дублянщина) отець Андрій.

Просимо всіх пам’ятати про карантинні обмеження: не скупчуйтеся та одягайте маски! Бережімо один одного!