УВАГА! Шановні жителі Новоселівської громади!

Керівництво громади просить вас зберігати спокій і залишатися вдома до особливих розпоряджень. В Україні введено воєнний стан. Працюють тільки об'єкти критичної інфраструктури. Новоселівська сільська рада працює, у разі необхідності послуги надаються.  Без нагальної потреби не залишайте домівки!

08:40 24.02.2022

Поліція Полтавщини рекомендує жителям та гостям області мати при собі документи, які посвідчують особу

Згідно з статтею 31 Закону України «Про Національну поліцію», перевірка документів у особи працівниками поліції є превентивним заходом. За статтею 32 відповідного до Закону закріплено норму про те, що «Поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи».

16:09 23.02.2022

Чому важливо обрати сімейного лікаря? Та як це можна зробити просто та зручно?

Мати свого сімейного лікаря, якому можна повністю довіряти,  надзвичайно важливо, адже часто він стає майже близьким другом родини, готовим прийти на допомогу. Кожен житель нашої громади має можливість обрати собі сімейного лікаря  чи дитячого лікаря для своєї дитини в одній з амбулаторій, яку буде зручно відвідувати територіально, незалежно від місця реєстрації чи місця проживання. Тож, якщо ви ще не уклали декларацію з сімейним лікарем або ж з якихось причин лікар вас не влаштовує, можна це зробити у будь-який момент.

11:56 21.02.2022

Новоселівська громада вітає з Днем народження начальницю служби у справах дітей Олену Щетініну!

Олено Сергіївно, нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, добробуту, оптимізму і миру! З Днем народження!!

08:56 21.02.2022