ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Дата: 08.07.2022 11:12

Як отримати довгостроковий  кредит на будівництво, реконструкцію, добудову житла?

Програма «Власний дім» у  відповідності до вимог Порядку № 1597 передбачає можливість жителям громад за рахунок державного бюджету із застосуванням відсоткової ставки 3% річних.

Відповідно до вимог п.4 позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів фондів можуть бути громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають(або за умови переселення для постійного проживання) в сільські місцевості та працюють на підприємствах , установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах, в тому числі громадяни, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»( або члени їх сімей у разі призову таких осіб під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період), та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Для того щоб отримати інформацію щодо кредиту за програмою «Власний дім» та податися ви повинні звернутися до Новоселівської сільської ради за телефоном 55-66-21 Красношапки Інни Тарасівни для актуалізації даних.