Громада туристична

Дата: 25.01.2022 11:28

Мета проекту – створення умов для розвитку туризму на території громади шляхом придбання туристичного спорядження та інфраструктурного оснащення туристично-екскурсійних маршрутів.

Заходи з реалізації проекту:

• Формування робочої групи
  • Придбання туристичного спорядження, інвентарю та велосипедів
  • Облаштування екскурсійно-туристичних маршрутів малими об’єктами обслуговування (інформаційні стенди, вказівні знаки, лавки, столи, урни, сміттєві контейнери)
  • Організація туристичних походів та екскурсій
  • Висвітлення результатів проекту

Результату проекту:

Якісні: створено умови для активного дозвілля мешканців громади; покращено туристичну інфраструктуру громади. Це дозволить залучити туристів із сусідніх громад та збільшити надходження до місцевого бюджету.

Кількісні: кількість одержувачів послуг за напрямами діяльності; кількість організованих екскурсій та туристичних походів; кількість встановлених об’єктів туристичної інфраструктури.

Загальна вартість проекту: 200 тис грн. (50/50 - фінансування з обласного і місцевого бюджетів).

Команда реалізації проекту: виконавчий комітет Новоселівської сільської ради, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму, Юлія Загреба, директор КУ "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району" Юлія Попова, громадськість.