Будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика на території с. Кованьківка

Дата: 25.01.2022 10:52

Мета проекту – створення мешканцям с. Кованьківка умов для занять спортом, формування стійких традицій у галузі спорту і здорового способу життя, організації дозвілля дітей та молоді, дорослих шляхом будівництва спортивного майданчика з вуличними тренажерами відповідно до санітарних вимог.

Заходи з реалізації проекту:

1. Підготовка території спортивного майданчика.
  2. Придбання вуличних тренажерів і їх доставка.
  3. Монтажні роботи з встановлення тренажерів.
  4. Відкриття спортивного майданчику.
  5. Поширення інформації про результати проекту в ЗМІ та соцмережах.

Результати проекту:

• підвищення рівня охоплення усіх мешканців села фізичною культурою та спортом;
  • пропаганда здорового способу життя;
  • створення сучасного спортивного осередку для зміцнення та збереження здоров’я громади;
  • розвиток об’єктів спортивної інфраструктури;
  • покращення благоустрою території села.

Загальна вартість проекту 200 тис. грн. (50/50 - фінансування з обласного і місцевого бюджетів).

Команда реалізації проекту: виконавчий комітет Новоселівської сільської ради, директор КУ "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району" Юлія Попова.