Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

Як ОСББ отримати кредит на енергомодернізацію будинку за Програмою «Енергодім»

Епоха житлово-будівельних кооперативів, як спільнот власників житла, які здійснюють обслуговування і експлуатацію будинку та прибудинкової території, поступово йде в минуле, і на їх місце приходять об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, які мають ширші, закріплені законодавством, можливості по організації обслуговування будинку. Для обслуговування будинку, проведення ремонтних робіт та запровадження енергозберігаючих технологій необхідні значні суми коштів.

12:55 05.10.2020

Роз’яснення про переваги функціонування ОСББ

Як визначає Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків», ОСББ – це юридична особа, створена власниками квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для управління, утримання і використання спільного майна.

12:48 05.10.2020