Урочисте відкриття Центру «Open Space»

Дата: 09.07.2024 14:00

Фото без опису

9 липня відбулася важлива подія в житті нашої громади – ми створили ще один мультифункціональний громадський простір – Центр спільнототворення «Open Space» в Божківському.

Ремонт даного приміщення виконано за кошти місцевого бюджету, а всі необхідні меблі, обладнання та матеріали для творчості, ін. необхідні засоби  придбано завдяки фінансовій підтримці Фонду Razom for Ukraine.

Наша мета – всебічна підтримка дітей та молоді, – того покоління, яке захищатиме і відбудовуватиме нашу країну. Тож тепер ми на крок ближче до цієї мети, оскільки молодь має комфортні умови для навчання і творчості, всебічного розвитку за місцем свого проживання.

Окрім того, проєкт враховує різні потреби й інтереси населення різних груп, в т.ч., вразливих груп, ветеранів_нок та спрямований на посилення їх спроможності й самозарадності. У даному Центрі вони зможуть отримати соціальну і психологічну підтримку, скористатися комп’ютерною технікою, щоб знайти потрібну інформацію в Інтернеті. Або ж просто поспілкуватися і з користю провести свій час.

Відкриття Центру  – це лише початок захопливого шляху до розвитку та самореалізації молоді у громаді. Переконані, що проєкт посилить взаєморозуміння в спільноті, створить підтримуюче середовище і підвищить згуртованість жителів.

***

Проєкт Центр спільнототворення «Open Space» реалізується ГО «Платформа сталого розвитку «Перспектива» у співпраці з Новоселівською громадою за підтримки Razom for Ukraine.

#razomgrants #RazomRelief #Open Space