Курс Життя у стилі «Еко»
Дата: 07.08.2024 12:55
Кількість переглядів: 355
В рамках курсу:
- Проведено 5 воркшопів для родин з дітьми віком до 16 років (3 воркшопи по 20 учасників) про екологічний спосіб життя, бережливе відношення до довкілля, турботу про флору і фауну. Включав майстер-класи із розмальовки шоперів, виробів зі скла та ін. Частину шоперів дітки взяли собі на згадку, а частина з них буде запропонована для продажу на благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ.
- 60 діток відвідали Еко-парк Ковалівка (3 екскурсії по 20 осіб)
Результати:
- учасники/ці навчилися відповідальному відношенню до навколишнього середовища, знають про необхідність ресайклінгу, сортування відходів, збереження флори і фауни.
- час, проведений разом, в т.ч., під час спільної творчої діяльності, спілкування з природою, сприяє налагодженню позитивних взаємовідносин і дружби між батьками та дітьми.