Онлайн тренінг «Розпочни свій бізнес»

Дата: 15.04.2021 12:26

Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на онлайн тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці.

Ви дізнаєтеся більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO.

Програма онлайн тренінгу включає такі теми:

·       бізнес-план

·       маркетинг

·       робота з персоналом

·       закупівлі

·       розрахунок собівартості

·       фінансове планування

·       стартовий капітал.

Додатково буде презентовано державну програму доступних кредитів 5-7-9% та важливі аспекти планування власної справи для залучення зовнішнього фінансування. Один онлайн-тренінг складається з трьох групових тригодинних уроків, що включають п’ять сесій, які проводяться сертифікованими Міжнародною організацією праці тренерами, а також індивідуальних консультацій щодо розроблення бізнес-плану.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну формуДедлайн - 05 травня 2021 року.

Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Увага! Участь в онлайн тренінгах «Розпочни свій бізнес» безоплатна.

Організатори забезпечують учасникам доступ до електронних навчальних матеріалів.