Стартувала онлайн-платформа, яка безкоштовно навчає підприємництву.

Дата: 09.07.2020 15:40

Molodiya Festival та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні створили освітній ресурс для тих, хто цікавиться підприємницькою діяльністю або вже має власну справу «Почати.Бізнес»: https://startbusiness.com.ua/

Головний ресурс платформи – досвід тих, хто створив бізнес з нуля.

Підприємці розказують свої історії успіху та радять, з чого починати, де шукати фінансування та однодумців, як побудувати стратегію, приборкати PR і маркетинг та як мінімізувати ризики. Серед лекторів – засновники стартапу Petcube, авторка бренду конопляного текстилю DevoHome, власник «Донбаскераміки», засновники бренду еко-снеків «Ф’ючіпси» та інші хвацькі підприємці.

Інформацію подано у форматі відеокурсів, текстів і віжуалу (статті, інтерв’ю, інфографіка тощо). Зафільмували підприємницькі історії режисери платформи Molodiya Festival.

Наразі «Почати.Бізнес» пропонує 7 інтерактивних курсів на такі теми: бізнес-планування та запуск бізнесу, бізнес у сферах технологій, індустрії гостинності, виробництва текстилю та кераміки, бізнес у харчовій промисловості і творчих галузях.

Навчання безкоштовне, а старанні студенти отримують сертифікат.