Звіт про результати роботи Агенції за 2020 рік

Дата: 05.02.2021 10:24

Діяльність Агенції спрямована на створення сприятливих умов для формування інвестиційної привабливості Новоселівської ОТГ, залучення інвестицій в її економіку, ресурсну та проектну підтримку сталого місцевого розвитку відповідно до сучасних тенденцій та з урахуванням потреб мешканців територіальної громади.

Основні види діяльності, що здійснювалися Агенцією, умовно поділені на блоки: проектний менеджмент, організаційна робота, стратегічне планування, інформаційно-комунікаційна, проведення навчальних тренінгів.

Проектна діяльність включала підготовку проектів на різноманітні конкурси та гранти. Це як вітчизняні конкурси («Бюджет участі», «Конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області», «Екологічні ініціативи», «Молодь змінить Україну», ДФРР тощо), так і зарубіжні (Секторальна підтримка ЄС, Active Citizens – грантова програма Британської ради, House of Europe — програма, що фінансується Європейським Союзом, а також «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії від Міжнародного фонду «Відродження»).

У 2020 р. було подано понад 30 заявок на різноманітні конкурси. З них 16 здобули перемогу і відповідне фінансування або матеріальне забезпечення. В цілому протягом 2020 року за рахунок проектної діяльності освоєно 1367,022  тис. грн. на розвиток громади. При цьому за рік на утримання Агенції витрачено 389 тис. грн. Таким чином, Агенція є самоокупною: на кожну вкладену гривню зароблено 3,5 гривні.

Серед основних здобутків:

1) За рахунок проектної діяльності на розвиток громади освоєно 1367,022 тис. грн., а саме:

• 4 проекти у конкурсі «Бюджет участі»
  • 3 проекти у конкурсі «Екологічні ініціативи»
  • 1 проект в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області
  • 1 проект у конкурсі від House of Europe
  • 1 проект у конкурсі «Людяність і взаємодопомога»
  • 1 проект «Створення якісних умов для навчання та комфортного перебування дітей у Новоселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів»

2) Розроблено і затверджено 6 програм та документів, в т.ч.: Стратегію розвитку Новоселівської ОТГ на період до 2027 року та План соціально-економічного розвитку Новоселівської ОТГ на 2021 р.

4) Здійснюється наповнення інформаційним контентом офіційної сторінки громади

5) Створено громадську організацію Платформа сталого розвитку “ПЕРСПЕКТИВА”

6) Налагоджено партнерські взаємовідносини з представниками громадського сектору, спрямовані на розвиток громади.

Звіт  про результати роботи Агенції за 2020 рік

Перелік проектів, що отримали грантове фінансування