Мета проєкту – створити безпечне і комфортне середовище як для учасників освітнього процесу, так і для інших жителів с. Новоселівка шляхом облаштування меблями укриття Новоселівської гімназії протягом липня-серпня 2024 р.

Для досягнення мети придбано меблі та обладнання для розміщення учасників навчально-виховного процесу: стілець шкільний (50 од.), стіл аудиторний 2-місний з регулюванням по висоті (25 од.), стіл робочий двотумбовий з висувними шухлядами (6 од.), комплект столів ''Місяць'' (2 од.), лава для бомбосховищ (4 од.), пуф-трансформер 5 в 1 (10 од.), комплект пуфів Півмісяць (по 5 пуфиків) (5 од.)

Досягнуті результати:

• понад 400 осіб отримали можливість перебувати в безпечному і комфортному укритті
  • для 223 осіб забезпечено безперервний навчально-виховний процес під час повітряної тривоги, створено умови для подолання освітніх втрат;
  • на 80% підвищено безпекове середовище громади.

Впливи:

• проєктом прямо чи опосередковано охоплено щонайменше 80% жителів села Новоселівка;
  • у довгостроковій перспективі укриття використовується як учасниками освітнього процесу, так і виконує функцію безпечного коворкінгу, доступного 24/7 для всіх жителів громади (980 осіб), включно з учасниками літнього таборування.

Проєкт "Створення безпечного та комфортного навчального середовища шляхом облаштування укриття Новоселівської гімназії" втілено ГО "Платформа сталого розвитку "Перспектива" в рамках проєкту "Підтримка відновлення громад на сході України", що реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в межах підтримки України з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity.

Опис проєкту

11:31 07.08.2024