Дата: 08.12.2020 10:11

Увага! 10 грудня 2020 р. о 10.00 год. в с. Божківське в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Божківське Полтавського району Полтавської області» та обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Крюкове Полтавського району Полтавської області».

В зв’язку з ситуацією, яка спричинена COVID, прохаємо всіх ВАС дотримуватися  дистанції під час зустрічі та використовувати маски.

Бережімо один одного.