Підписано меморандум про реалізацію проєкту

Дата: 01.02.2024 10:33

Інформація про подію

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

між Громадською організацією  «Полтавське агентство розвитку територій»

та Новоселівською сільською радою  Полтавського району Полтавської області

29 січня 2024 року

ГО «Полтавське агентство розвитку територій», в особі голови Єщенко Марини Миколаївни,  яка діє на підставі Статуту,  та Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, в особі голови Бови Євгена Юрійовича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», разом іменовані Сторони (або кожен окремо – Сторона), уклали цей Меморандум про співпрацю (далі – Меморандум) щодо наступного:

Стаття 1

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Метою цього Меморандуму є взаємодія в межах відповідних функцій і повноважень Сторін.

1.2. Предметом Меморандуму є спільна діяльність Сторін з метою реалізації проєкту «Безпековий простір громади» (далі – Проєкт).

1.3. Мета Проєкту: ефективна взаємодія представників влади, громадськості та поліції  шляхом створення й експертного супроводу координаційного хабу «Безпековий простір громади» у Новоселівській територіальній громаді Полтавської області.

1.4. Завдання Проєкту:

1. Створення  безпекового простору для взаємодії  жителів громади, представників влади, інститутів громадянського суспільства, поліції та ін.

2. Проведення освітніх та просвітницьких заходів для жителів Новоселівської територіальної громади.

3. Напрацювання інструментів й алгоритмів взаємодії громади, влади та поліції  щодо протидії та запобігання домашньому насильству, формування нульової толерантності до цього явища.

3. Інтеграція ВПО, які проживають у Новоселівській територіальній громаді, через участь у навчальних та просвітницьких заходах.

1.5. Роботи за Проєктом.

З метою досягнення цілей та завдань Проєкту планується здійснення наступної діяльності:

1. Анкетування учасників на початку та по завершенню Проєкту.

2. Допомога в облаштуванні безпекового простору (координаційний хаб «Безпековий простір громади»).

3. Проведення просвітницьких та навчальних заходів: заняття з домедичної допомоги, тактичної медицини, мінної безпеки; психологічні тренінги (психологічна допомога, самодопомога); тренінги з медіаграмотності; заходи щодо протидії домашньому насильству та ін.

4. Організація та проведення круглих столів, форумів, стратегічних сесій щодо взаємодії поліції, влади, громадськості та інтеграції ВПО з метою визначення проблемних моментів та пошук шляхів для їх вирішення. Розробка рішень щодо протидії та запобігання домашньому насильству через залучення широкого кола експертів.

...