Підписано меморандум про реалізацію проєкту
Інформація про подію
МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
між Громадською організацією «Полтавське агентство розвитку територій»
та Новоселівською сільською радою Полтавського району Полтавської області
29 січня 2024 року
ГО «Полтавське агентство розвитку територій», в особі голови Єщенко Марини Миколаївни, яка діє на підставі Статуту, та Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, в особі голови Бови Євгена Юрійовича, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», разом іменовані Сторони (або кожен окремо – Сторона), уклали цей Меморандум про співпрацю (далі – Меморандум) щодо наступного:
Стаття 1
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Метою цього Меморандуму є взаємодія в межах відповідних функцій і повноважень Сторін.
1.2. Предметом Меморандуму є спільна діяльність Сторін з метою реалізації проєкту «Безпековий простір громади» (далі – Проєкт).
1.3. Мета Проєкту: ефективна взаємодія представників влади, громадськості та поліції шляхом створення й експертного супроводу координаційного хабу «Безпековий простір громади» у Новоселівській територіальній громаді Полтавської області.
1.4. Завдання Проєкту:
1. Створення безпекового простору для взаємодії жителів громади, представників влади, інститутів громадянського суспільства, поліції та ін.
2. Проведення освітніх та просвітницьких заходів для жителів Новоселівської територіальної громади.
3. Напрацювання інструментів й алгоритмів взаємодії громади, влади та поліції щодо протидії та запобігання домашньому насильству, формування нульової толерантності до цього явища.
3. Інтеграція ВПО, які проживають у Новоселівській територіальній громаді, через участь у навчальних та просвітницьких заходах.
1.5. Роботи за Проєктом.
З метою досягнення цілей та завдань Проєкту планується здійснення наступної діяльності:
1. Анкетування учасників на початку та по завершенню Проєкту.
2. Допомога в облаштуванні безпекового простору (координаційний хаб «Безпековий простір громади»).
3. Проведення просвітницьких та навчальних заходів: заняття з домедичної допомоги, тактичної медицини, мінної безпеки; психологічні тренінги (психологічна допомога, самодопомога); тренінги з медіаграмотності; заходи щодо протидії домашньому насильству та ін.
4. Організація та проведення круглих столів, форумів, стратегічних сесій щодо взаємодії поліції, влади, громадськості та інтеграції ВПО з метою визначення проблемних моментів та пошук шляхів для їх вирішення. Розробка рішень щодо протидії та запобігання домашньому насильству через залучення широкого кола експертів.
...