Вітаємо з 8 березня - святом рівності, гідності та взаємоповаги!

Дата: 08.03.2023 08:00

В усі часи українська жінка йшла поряд з чоловіком. Стояла рівна перед Богом та людьми в церкві, разом виховувала дітей, жала в полі, працювала на заводах, воювала та вела справи.

Споконвіку українські жінки стояли пліч-о-пліч з чоловіками. Бо змалечку їх навчала мати, що бути разом, це не дивитися куди тобі скажуть, а спрямовувати свої мрії, плани та перемоги в один бік.

Сьогодні наші жінки мають одну спільну мету – Перемогу. Вони на всіх фронтах боронять найдорожче: свою Батьківщину, дім, дітей, любов та майбутнє.

Пам’ятаємо, кожну хто віддав найдорожче – власне життя, життя своїх дітей та близьких за майбутню Перемогу.

Зі святом! Рівності, гідності та взаємоповаги всім нам!