Дата: 08.11.2022 14:31

А ви вже хоч раз писали Радіодиктант національної єдності?

Це не лише привід перевірити своє знання українського правопису, в першу чергу це про єднання та значення рідної мови для кожного свідомого громадянина. Мови, заради якої тисячі чоловіків та жінки сьогодні воюють з нашим спільним ворогом.

Написання радіодиктанту справа не лише для школярів, писати його можна і в 100 років. Тож якщо маєте таку змогу, можете вже завтра долучитися до його написання.

9 листопада, у День української писемності та мови, об 11:00 буде проведено традиційний Радіодиктант національної єдності 2022.

Авторка цьогорічного тексту - українська письменниця і режисерка, член Українського ПЕНу Ірина Цілик. Читатиме текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Як взяти участь?

Для цього потрібно 9 листопада об 11:00 за київським часом увімкнути:

Українське Радіо або Радіо Культура;
телеканал Суспільне Культура;
діджитал-платформи Суспільного: фейсбук-сторінку Суспільного та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини;
додаток suspilne.radio;
додаток "Дія".

Як перевірити Радіодиктант національної єдності 2022
10 листопада буде оприлюднено текст диктанту. Якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Сфотографувати або просканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.