9 листопада 2022 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні Новоселівської ЗОШ відбудеться видача дитячого одягу (гуманітарної допомоги) для ВПО, які зареєстровані в громаді

Дата: 07.11.2022 12:25

Увага! Інформація для внутрішньопереміщених осіб, які зареєстровані на території Новоселівської громади.

9 листопада 2022 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні Новоселівської ЗОШ за адресою с. Новоселівка вул. О. Пчілки, 31 відбудеться видача дитячого одягу (гуманітарної допомоги).

Для вікової категорії від 2 до 14 років (будьте уважні, комплекти демісезонні, одяг “маломірний”).

Кількість комплектів для дітей 10-11 років ОБМЕЖЕНА.

Звертаємо вашу увагу, якщо маєте потребу в підгузках та дитячому харчуванні, звертайтеся в цей час. Їх можна буде отримати одразу на місці.

Наголошуємо, отримані комплекти одягу, поверненню та обміну НЕ ПІДЛЯГАТИМУТЬ.

Маєте питання? Наші фахівці з радістю нададуть відповідь за тел. 55-66.21.