Увага, продовжується видача продуктових наборів від Новоселівської сільської ради для ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЖИТЕЛІВ громади в категорії 60+

Дата: 04.10.2022 11:31

Села Рунівщинського напрямку.

У четвер 6 жовтня для жителів села Рунівщина видача відбудеться в приміщенні Рунівщинського будинку культури з 09:00 год до 11:00 год.

Також 6 жовтня видача відбудеться для жителів сіл Петрашівка, Сягайли та Глоби. Чекатимемо на вас у Петрашівці в приміщенні сільського клубу з 11.20 год до 12.00 год.

Цього ж дня, 6 жовтня видача відбудеться для жителів сіл Карнаухи, Фисуни, Гаврилки. НАГОЛОШУЄМО, оскільки кількість жителів 60+ у цих селах невелика, продуктові набори представники сільської ради доставлять вам додому. Очікуйте їх вдома з 12:20.

УВАГА! При собі обов’язково необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо замість вас, пакунок будуть отримувати інші довірені особи, у них також мають бути при собі ВАШІ документи (паспорт та ідентифікаційний код).

Маєте запитання? Ми будемо раді відповісти на них, за номером телефону 55-66-21.