Українці можуть отримати грошову допомогу від Естонської ради

Дата: 31.08.2022 16:51

Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» впроваджують програму надання багатоцільової матеріальної допомоги для підтримки українців, які постраждали від війни.

Сума допомоги становить 2220 грн на одну особу на 1 або 3 місяці (залежить від того, з якої ви області). Гроші надають максимум на 5 членів родини.

Отримати допомогу, можуть мешканці 12 областей України:

?? Донецької,

?? Дніпропетровської,

?? Запорізької,

?? Київської,

?? Кіровоградської,

?? Луганської,

?? Миколаївської,

?? Полтавської,

?? Сумської,

?? Харківської,

?? Черкаської

?? Чернігівської.

??Допомогу надають вразливим верствам населення – оцінку вразливості здійснює спеціальний консультант.

?? Як отримати допомогу?

?? Зателефонуйте до кол-центру за номером: 0-800-334-056 (працює щодня з 9.00 до 19.00).

Далі вам потрібно ввести номер, відповідно до області проживання:

1. Донецька, Запорізька, Кіровоградська та Чернігівська;

2. Київська, Миколаївська, Полтавська та Херсонська;

3. Житомирська, Одеська, Сумська та Черкаська;

4. Дніпропетровська, Луганська та Харківська.

Протягом дзвінка консультант здійснить оцінку вразливості і якщо ви будете відібрані для матеріальної допомоги, він введе ваш номер мобільного в базу даних. Тільки після підтвердження від консультанта ви можете перейти до наступного кроку.

?? Тільки після затвердження консультантом та введення вашого номеру до бази даних потрібно заповнити онлайн-заявку за посиланням: https://register.pagulasabi.ee/uk/register

?? Очікуйте, коли заявка буде розглянута. Вам можуть додатково зателефонувати, аби уточнити інформацію та задати додаткові питання. Після фінального підтвердження кошти перекажуть на вказаний вами банківський рахунок.

Статус заявки можна перевірити за посиланням: https://register.pagulasabi.ee/uk/status-check

Офіційне посилання: https://register.pagulasabi.ee/uk

***

Інформація підготовлена в рамках проєкту «Шелтер», що реалізується ГО «Платформа сталого розвитку «ПЕРСПЕКТИВА» в межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства» (впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу)