Експерти в галузі надзвичайних ситуацій розробили низку рекомендацій для батьків щодо того, як говорити з дітьми про міни

Дата: 26.05.2022 13:47

Ситуація на території Полтавського району відносно безпечна. Бойові дії на території Полтавщини не ведуться, однак ніхто не може виключати можливість бомбардувань та роботу диверсійних груп.

<>

З початку російського військового вторгнення станом на 25 травня в Україні знешкоджено 120 тисяч 789 вибухонебезпечних предметів та 601,4 кг вибухової речовини, у тому числі 1 тисяча 978 авіаційних бомб.

<>

Війна триває й кількість небезпечних предметів, які досі становлять небезпеку вирахувати неможливо.

Діти та підлітки найуразливіша група, вони ще не мають страху, але мають цікавість та інтерес до всього нового. Саме тому, експерти в галузі надзвичайних ситуацій розробили низку рекомендацій для батьків щодо того, як говорити з дітьми про міни.

Нагадуємо, що в разі виявлення підозрілого предмета або вибухівки одразу повідомляйте за номером телефону — 101 або 102.